Vessel DC142150 40 V Compatible Problem Solving Bit No Shake Double Ended Bits +2 x 150 Set of 2
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
12
quantity
Product details
Category
  • Perfect for tight hitting and clean hits
  • Blade edge: +2, Total length: 5.9 inches (150 mm), Hex diagonal: 0.25 inches (6.35 mm)
  • Hardness: X (highest hardness) Made of die hard steel that has strength and strength
  • Made in Japan, Magnetic Included, RoHS 10 Substances Compatible
  • 40 V compatible B type bit